„Przemoc wobec osób starszych”

Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy Domowej w Gminie Wilamowice serdecznie zaprasza do udziału w konferencji pt. „Przemoc wobec osób starszych”.

Za pośrednictwem transmisji internetowej połączymy się z Biurem Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie aby wysłuchać wystąpień ekspertów o tym: czym jest przemoc, co nazywamy językiem przemocowym, jak zgłaszać przemoc oraz wsłuchamy się w przykłady dobrych praktyk przeciwdziałania przemocy.
Po transmisji odbędzie się z kolei dyskusja z członkami Zespołu Interdyscyplinarny w Gminie Wilamowice o zjawisku przemocy wobec osób starszych w naszym lokalnym środowisku.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konferencji zapraszamy dnia 15 marca (piątek) w godzinach 12.00 – 14.00 do Dziennego Domu Pobytu Senior+ mieszczącego się przy ulicy Rynek 8 w Wilamowicach.
Wstęp wolny.